Kategorie

Zdjęcia w galeriach.

WEEKEND Z SIATKÓWKĄ ! ! !

środa, 18 stycznia 2012 17:55

W piątek 20 stycznia o godzinie 18:00 nasza drużyna podejmie we własnej hali drużynę Orła Międzyrzecz.Nasi zawodnicy będą chcieli w tym meczu zmazać plamę jaką dali w Międzyrzeczu przegrywając gładko 3:0.

A w sobotę 21 stycznia o godzinie 17:00 również we własnej hali Budowlani podejmą wicelidera tabeli drużynę Volleya Gubin.W poprzednim meczu w Gubinie nasi siatkarze po kapitalnej walce wygrali 2:3.

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY I LICZYMY NA GŁOŚNY DOPING.

BAL SPORTOWCA 04.02.2012r.

wtorek, 10 stycznia 2012 16:48

Wygrana 3:2 z NOWĄ SOLĄ

niedziela, 18 grudnia 2011 16:56

3 Grudnia nasza drużyna przegrała w Lubsku po słabym meczu 3:0 i tydzień później 10 grudnia kolejny wyjazd tym razem do Sulechowa i zmagania naszych zawodników z liderem III ligi i po dobrym i wyrównanym meczu przegrana 3:1 i po tych dwóch porażkach przyszedł czas na zwycięstwo na własnej Sali „BUDOWLANI” podejmowali ASTRE Nową Sól i po dobrym i zaciętym meczu wygrana naszych chłopaków co cieszy przed świętami .

Pewne zwycięstwo

poniedziałek, 28 listopada 2011 17:43

W niedzielę o godzinie 16:00 Budowlani podejmowali we własnej hali drużynę Jedynki Szprotawa.Nasi podbudowani ostatnim zwycięstwem nad drużyną z Drezdenka liczyli na kolejne ligowe punkty.

Początek pierwszego seta nie był najlepszy w wykonaniu naszych siatkarzy.Nie dokładny odbiór,nieskończone ataki pozwoliły gościom objąć prowadzenie aż 8:1.Jednak po przespaniu początku seta Budowlani zabrali się za odrabianie strat.Z każdą akcją nabierali pewności siebie i grali coraz lepiej,jednak przewaga z początku seta pozwoliła Jedynce wygrać pierwszego seta 23:25.Na drugi set nasi zawodnicy wyszli mocno podrażnieni przegraną w pierwszym secie co odrazu było widać na boisku.Zdecydowanie lepszy odbiór niż to miało miejsce w pierwszym secie oraz skuteczne ataki pozwoliły wygrać drugiego seta 25:21 i w cały meczu było już 1-1.Trzeci set to bardzo dobra gra naszego rozgrywającego Łukasza Ciocha,który bardzo dobrze prowadził grę Budowlanych w niedzielnym meczu.Również skuteczna gra w ataku naszych przyjmujących Rafała Bareły,Piotrka Madeji oraz efektywna gra naszego nowo mianowanego kapitana Konrada Milera pozwoliła z dużą przewagą wygrać trzecią partię 25:17 i w całym meczu prowadziliśmy 2:1Czwarty set to kapitalna gra każdego z naszych graczy.Bardzo dobry odbiór,skuteczna gra w bloku oraz w obronie i na zagrywce.Totalnie rozbity młody zespół ze Szprotawy nie zdołał się już podnieść.Czwartego seta Budowlani wygrywają 25:15 i cały mecz 3:1.

Podsumowując spotkanie:Na pochwały po tym meczu zasługują:

Łukasz Cioch - To on w dzisiejszym meczu był najbardziej zdeterminowany aby wygrać to spotkanie,i pokazał to na boisku.Swoim dobrym rozegraniem poprowadził drużyne do trzeciego zwycięstwa w tym sezonie.

Konrad Miler - W dzisiejszym meczu pokazał że z Łukaszem Ciochem zna i rozumie się doskonale i to  zgranie zaprocentowało dzisiaj skutecznymi atakami "Konego".

Piotrek Madeja - Już od kilku lat Piotrek utrzymuje bardzo stabilną formę i pokazuje że trener zawsze może na niego liczyć i w tym meczu również nie zawiódł i konsekwentnie wypełniał swoje obowiązki.

Rafał Bareła - W ostatnim meczu Rafałowi nie szło najlepiej,jednak dzisiaj pokazał że był to jedynie wypadek przy pracy.W dzisiejszym meczu zagrał naprawdę dobrze.Jego kapitalne zagrywki z czwartego seta pozwoliły wypracować wystarczającą przewagę to wygrania seta i całego meczu.

Zawodnikiem meczu został wybrany Konrad Miler.

Skład:Cioch,Panek,Wróblewski,Miler,Bareła,Cedro,Madeja,Śmieszek(L)